Geodezja Milówka
Rzetelni Geodeci - Nowa jakość usług z dbałością o dobro klienta

Ile zarabia geodeta?

Nie ma wśród nas osoby, która chociaż raz w życiu nie natknęła się na geodetę pracującego w terenie. Ich zadania koncentrują się wokół wyznaczania położenia budynków, wyznaczania granic działek budowlanych i rolnych. Do działań geodety należy również wyznaczanie przebiegu dróg i autostrad oraz opracowywanie map.

Zadania bardzo odpowiedzialne, bowiem mają wpływ na bezpieczeństwo inwestycji oraz klientów.  Działalność geodety jest uregulowana prawnie. Uprawnienia mogą być wydawane na:

Uprawnienia nadawane są przez Głównego Geodetę Kraju.

Zarobki geodety uzależnione są od zakresu posiadanych uprawnień, zdobytego doświadczenia oraz miejsca wykonywania pracy. Urzędnicy zatrudnieni w komórkach urzędów miast czy gmin zarabiają około 1500-3000 zł netto. Geodeci zatrudnieni w większych biurach geodezyjnych oraz w firmach budowlanych

zarabiają około 3000-4500 zł. Są jednak geodeci, pracujący samodzielnie i w ramach własnej działalności przy pozyskaniu atrakcyjnych zleceń mogą zarabiać nawet 6000-15000 zł miesięcznie. Wiele zależy od tego na jakim obszarze działają i z kim współpracują.

city-night-evening-canal-large


GEODETA MILÓWKA - USŁUGI GEODEZYJNE ŁUKASZ KONSTANTY

Chcesz aby Twoja inwestycja wykonana została szybko i dokładnie? Skontaktuj się z Nami. Będziemy z Tobą przez cały czas realizacji inwestycji.