Geodezja Milówka
Rzetelni Geodeci - Nowa jakość usług z dbałością o dobro klienta

Ile kosztuje pomiar działki?

Wybierając jakiegokolwiek specjalistę chcemy jak najwięcej informacji uzyskać na temat etapów jego pracy w związku z planowanym przedsięwzięciem, naturalną rzeczą jest również, że pytamy gdzie kiedy i za ile.

W przypadku usług geodezyjnych cennik zazwyczaj umieszczony jest na stronie danego geodety, gdzie możemy dowiedzieć się ile mniej więcej wyniesie opłata za jego usługi. Często jednak bywa tak, że geodeta musi wykonać nieco więcej pracy np. ze względu na utrudnienia terenu, jego zadrzewienie bądź bardziej skomplikowaną, jeszcze nieuregulowaną sytuację prawną danej nieruchomości. Geodeci zazwyczaj wprost informują, że np. w przypadku trudnych bądź skomplikowanych zleceń cena wzrasta do X zł.

To co jest dla większości osób najważniejszą kwestią podczas powstającej inwestycji to ile kosztuje pomiar działki? Cenę kształtuje zawsze kilka rzeczy, obszar na którym działa geodeta, konkurencja i poziom trudności prac. Nie jest łatwo wskazać konkretnych cen za poszczególne usługi, podane na stronach ceny są zazwyczaj orientacyjne, a ostateczna wycena zlecenia jest indywidualnie ustalona z uwzględnieniem wszelkich wykonanych prac.

Ceny za poszczególne usługi geodezyjne są znacznie wyższe w dużych miastach, pomiar działki w zależności od jej wielkości oraz miejscowości w której nieruchomość się znajduje może wahać się od 1500-4000 zł. Usługi znacznie tańsze są w małych miejscowościach, najdrożej za pomiar działki zapłacimy w Warszawie i okolicznych powiatach.

geodezja-farma-wiatrowa-06


GEODETA MILÓWKA - USŁUGI GEODEZYJNE ŁUKASZ KONSTANTY

Chcesz aby Twoja inwestycja wykonana została szybko i dokładnie? Skontaktuj się z Nami. Będziemy z Tobą przez cały czas realizacji inwestycji.